При болях у спині остеопат-вертебролог завжди знайде причину хвороби

title=

У вінницькій клініці «Радамед» лікар-остеопат Владислав Турчак оглядає пацієнта»

Іноді спеціалістам традиційної медицини важко поставити правильний діагноз.

- Буває, у них виникають труднощі навіть після довгих та дороговартісних обстежень пацієнта, — каже головний лікар клініки «Радамед» Світлана Іванюк. — Тому ми хочемо познайомити вінничан із новим направленням у медицині. Це остеопатія.

Цей напрямок подібний до мануальної терапії, тільки більш м’який та результативніший.

- У традиційній медицині пацієнт має здати аналізи, розказати свої скарги. Тоді після огляду лікар зможе поставити діагноз. Прийом у нього триває хвилин 15-20, — говорить лікар-вертебролог-остеопат вінницької клініки «Радамед» Владислав Турчак, 50 років.

— В остеопатії огляд триває близько години. Але не потрібно здавати ніяких аналізів та проходити обстеження на спеціальному обладнанні. Головний інструмент для встановлення діагнозу — пальці лікаря.

Саме чутливі та натреновані пальці легкими дотиками розпізнають проблемні місця в організмі. І часто одразу виправляють ситуацію. Іноді руки остеопата можуть знайти те, чого не бачать навіть медичні прилади.

- Коли хвороба тільки починається, руки досвіченого остеопата здатні відчути найменші порушення. Тому до остеопата варто ходити для профілактики захворювань. Щоб виявити патологічні зміни в організмі на ранніх стадіях. Дуже важливо вчасно звернутися до лікаря. адже бувають й незворотні процеси, — зазначає Владислав Володимирович.

- Лікування в остеопатії дуже м’яке. Пацієнт відчуває лише тепло, пульсацію. Дуже часто посеред сеансу хоче спати. Це добре.

За словами 35-річного вінничанина Сергія Бойка, після тижня роботи нахиленим, з’явилися неприємні відчуття в ділянці живота.

- Болів живіт чи шлунок. Давлєніє скакало, став більше потіти. Іноді, як розгинався, дихати не давало, — згадує Сергій. Працює плиточником у будівельній бригаді. — Звернувся до медиків. Стали шукати причину. Думали спочатку, що інфаркт. Потім ісключили апендицит, язву, холєцистит. Що мені не давали, легше не було.

На прийомі у Владислава Турчака Сергієві вже через 15 хвилин покращало. Виявилося, що вимушений зігнутий стан під час роботи викликав спазм грудино-черевної діафрагми. А він медикаментозному лікуванню піддається погано.

- Трапляється, що падіння викликає травму внутрішнього органу. Наприклад, під час ожеледиці пацієнт упав на спину. В результаті отримав недіагностовану травму печінки. Вона стала набряклою і дещо опустилась. Людина відчувала дискомфорт, порушилось харчування, через місяць скарги зникли. Але через два роки виникло запалення плечового суглоба.

Травматолог лікує суглоб, гастролог — холецистит, а остеопат шукає першопричину, — підсумовує Владислав Володимирович. — Зазвичай остеопат лікує тільки руками. Але я, як невролог за освітою, використовую й медикаментозне лікування, більшою мірою гомеопатичні засоби та фітопрепарати.

Владислав Турчак застосовує в лікуванні неврологію, мануальну та інформ-терапію, кілька видів східних методик, гомеопатію. У комплексі це дає добрі результати.

Клініка «Радамед», м. Вінниця
вул. Архітектора Артинова, 17/3
тел. 35 92 30, (067) 68 00 651

http://gazeta.ua/index.php?id=349942


Также рекомендую прочитать:

 • В ”Радамеде” лечат сколиоз и его причиныВ ”Радамеде” лечат сколиоз и его причины
  Первые упоминания о сколиозе дошли до нас со времен Гиппократа. Он стал родоначальником настоящих консервативных методов коррекции, вытягив...
 • Лечение рубцовЛечение рубцов
  Рубец - соединительнотканная структура, которая образуется в следствии регенерации ткани после различного рода повреждений...
 • Болить спинаБолить спина
  Що робити коли турбує біль у спині? Сьогодні, на це питання відповість Владислав Турчак - лікар невролог, остеопат вінницького медичного центру "Р...
 • Международный слет массажистов на КипреМеждународный слет массажистов на Кипре
  Международный слет массажистов на Кипре
Google

Буду благодарен, если поделитесь этой статьей в социальных сетях:

Оставить сообщение